- Stonet

Цена
€11 19 / 21 89 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
PoE сплитер Stonet PS1 — 48V към 12V/1.2A, 14W
Захранвайте устройства без PoE чрез един Ethernet кабел с PoE сплитер Stonet PS1. Той преобразува 48V PoE вход в стабилно 12V/1.2A DC изход с мощност до 14W — идеален за IP камери, точки за достъп и други устройства с ниска консумация.
Ключови Предимства
- Лесен монтаж — Plug-and-play дизайн, без необходимост от външно захранване.
- Надеждно захранване — Осигурява регулирано 12V DC изходно напрежение до 1.2A (14W) за стабилна работа на устройствата.
- Компактен размер — Малък форм-фактор, лесно се поставя в ограничени пространства.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Входен интерфейс | 1x FE PoE (10/100 Mbps) порт |
| Изходен интерфейс | 1x DC жак, 12V/1.2A |
| PoE стандарт | Пасивен PoE (48V) |
| Изходна мощност | 14W |
| Изходно напрежение | 12V DC |
| Скорост на порта | 10/100 Mbps |
| Брой портове | 1 |
Какво има в кутията
- PoE сплитер Stonet PS1
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







